KONST / Litografier / Grafiskt blad 13899076
nr 1389 9076
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Comic Girl". Signerad, numrerad 15/50. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:29:25
300 kr
450 kr